شرکت در نمایشگاه جانبی بیست و ششمین کنفرانس شبکه های توزیع برق
نهم لغایت یازدهم آبان ماه 1390
تهران پونک باختری پژوهشگاه نیروی برق.
برگزاری سمینار " استانداردها ، الزامات و مشخصات فنی کنتورهای برق در شبکه هوشمند "
دهم آبان ماه 1390 از ساعت 10:00 صبح لغایت 13:30
پژوهشگاه نیرو ، سالن رودکی
 

شرکت درنمایشگاه بین المللی صنعت و تجارت دهوک
21 الی  24 آذر 1389
کردستان عراق

 

شرکت درنمایشگاه شبکه های الکتریکی هوشمند
27 الی  29مهر 1389
تهران- دانشگاه صنعتی شریف


شرکت در نمایشگاه تاجیکستان
27 الی 30 شهریور 89
تاجیکستان


شرکت در سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس ( ونزوئلا )
4 الی7 شهریور 89
کاراکاس- ونزوئلا


شرکت در ششمین نمایشگاه بین المللی برق و اتوماسیون صنعتی سوریه
6 الی10 خرداد 89
سوریه


شرکت درنمایشگاه جانبی کنفرانس کنتورهای هوشمند  (AMI)
18 الی 19 اردیبهشت 1389  
تهران- پژوهشگاه نیرو

آرشیو خبرها >>

تاریخچه
شركت الكترونيك افزارآزما در سال 1359توسط عده ا ی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در جهت رسيدن به خودكفائي و استقلال صنعتي و اقتصادي و آموزش فني و مهندسی كشور تأسيس يافت و طي 31 سال فعاليت شبانه روزي براي اولين باردر ايران موفق به طراحي و توليد دهها دستگاه اندازه گیری الکترونیکی متنوع با كيفيتي مطابق با استانداردهاي بين المللي گرديده است.

كليه مراحل تحقیقات، طراحي، تولید مدارات، سخت افزار و نرم افزار و ساخت قطعات فلزي، پلاستيكي و بدنه دستگاهها توسط اين شركت و به كمك تجهیزات و سيستمهاي اتوماتيك انجام مي پذيرد.

شروع فعاليت شركت الكترونيك افزارآزما با توليد و ارائه دستگاههاي اندازه گيري، آموزشي و تحقيقاتي برق، الكترونيك و مخابرات و تجهيز کارگاهها و آزمايشگاههاي مختلف بصورت کلید در دست (Turnkey) بوده است و در اين زمينه آمادگي آن را دارد كه با مشاوره فني بصورت يكجا به ارائه کارگاهها و آزمايشگاهها با كليه تجهيزات لازم اقدام نمايد.

شركت افزار آزما از سال 1380 همكاري گسترده اي را با وزارت نيرو در جهت طراحي و توليد سيستمهاي اندازه گيري مورد نياز صنعت برق كشور آغاز نموده و با دستیابی به دانش فنی صد در صد داخلی و با اخذ تأییدیه از شرکت KEMA هلند، شورای ارزیابی و گواهی کیفیت کالا از شرکت توانیر، گواهی نامه های ISO9001:2008 (استاندارد مدیریت کیفیت)، ISO14001:2004 (مدیریت زیست محیطی) و OHSAS 18001:2007 (مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی) موفق به طراحی و تولید انواع کنتور تکفاز دیجیتال چند تعرفه و هوشمند و تاسیس کارخانه با ظرفیت بیش از سه میلیون دستگاه (در سه شیفت کاری) با فضای تولید بیش از ده هزار متر مربع و خرید و نصب مدرن ترین ماشین آلات اروپایی با سرمایه گذاری در حدود پنجاه و چهار میلیارد ریال و تاسیس آزمایشگاه منحصر بفرد تستهای استاندارد کنتور در جهت رفع نیازهای بخش تحقیقات خود و ارتقاء کیفیت تولید گردیده است .

شرکت الکترونیک افزار آزما در سال 1386 به عنوان واحد نمونه برق و الکترونیک کشور موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر توسط ریاست محترم جمهور و وزیر محترم صنایع و معادن گردید. این شرکت در سال شکوفایی و نوآوری (1387) موفق به طراحی و ساخت کنتور جدید (مدل JAM-200) با کیفیت و زیبایی و امکانات فنی متنوع و کامل و بی نظیر با توان صادراتی بالا گردید. تولید این کنتور در سال 1388 آغاز شده  و تاکنون در حدود 340000 دستگاه از آن تولید و تحویل شده است. این شرکت در سال 1387 اقدام به تشکیل کنسرسیوم با شرکت ساژم فرانسه در جهت تکمیل و توسعه محصولات خود و وارد شدن به عرصه صادرات نموده و همکاری های مشترک خود را در بخش های مختلف تحقیقات، تولید و بازاریابی با این شرکت آغاز نموده است.

 

شرکت الکترونیک افزار آزما با نیروی انسانی بیش از چهارصد نفر امیدوار است بتواند با تلاش و کوشش پرسنل علاقمند و خلاق خود و دستیابی و توسعه دانش فنی کنتورهای برق هوشمند و ساخت کلیه تجهیزات در داخل کشور قدم کوچکی در جهت خودکفایی و استقلال صنعتی کشور برداشته و صنعت برق ایران را در راه دستیابی به اهداف بزرگ آن یاری نماید.